Spotkania Małych Grup przeznaczone są dla tych małżeństw, które wzięły udział w podstawowym Weekendzie Małżeńskim i nadal chcą pielęgnować i pogłębiać nabyte doświadczenie dialogu. Spotkania Małej Grupy pozwalają znaleźć swoje miejsce we wspólnocie małżeństw podobnie patrzących na życie i małżeństwo. Dzielenie się z innymi radością życia, trudnościami i powodzeniami w przeżywaniu dialogu często pomaga w budowaniu własnej miłości.
Spotkania prowadzone są przez parę małżeńską i kapłana, odbywają się raz w miesiącu. Rozpoczynają się krótką modlitwą, po której przy kawie i ciastku przedstawiane jest wprowadzenie do tematu, a następnie jest czas na dialog między małżonkami. Spotkanie trwa około 2-3 godzin.

Obecnie w naszym Ośrodku działa sześć Małych Grup, z których pięć spotyka się w klasztorze oo. Dominikanów przy ul. Stolarskiej 12, a spotkania jednej z grup odbywają się w parafii Księży Misjonarzy „Na Miasteczku” przy ul. Misjonarskiej 37. Chętne małżeństwa dołączają do już istniejącej grupy, dopóki jest w niej miejsce. Kiedy grupa jest pełna, zaczyna powstawać nowa, która ustala czas i miejsce swoich spotkań.
Najczęstsze pytania